Jesteś tutaj: Usługi Stomatologia

Stomatologia

Każdy z nas chce mieć zdrowy i piękny uśmiech, by to osiągnąć zapraszamy do naszego Instytutu na bezbolesne i profesjonalne usługi stomatologiczne.
Obecnie leczenie ubytków próchnicowych i chorób miazgi (leczenie endodontyczne, leczenie kanałowe) stało się całkowicie bezbolesne, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów może być wykonane w bardzo estetyczny sposób. Materiały do wypełnień posiadają szeroką gamę kolorów, która pozwala na dopasowanie ich do koloru zębów pacjenta. W zębach własnych również możemy zmienić kolor i kształt poprzez zabiegi korygujące. Do najczęściej stosowanych zabiegów korygujących kolor zębów należy wybielanie. Regularne przeglądy (min. co 6 miesięcy) są podstawą profilaktyki. Należy wykonywać je systematycznie w połączeniu z zabiegami usuwania osadu i kamienia nazębnego. Dodatkowo zastosowanie ochrony ząbów jonoforezą fluorową pozwala zapobiegać próchnicy i chorobom dziąseł oraz przedłuży żywotność zębów.


Zobacz cennik       Sprawdź promocjeUmów się na wizytę

Zapisz się na: www.booksy.com, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 511 666 660

Nasz salon

  • 44-200 Rybnik, ul. Kilińskiego 17
  • 511 666 660

Newsletter