Jesteś tutaj: Usługi Punkt Pobrań

Punkt Pobrań

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań, czyli od poniedziałku do piątku 6.00-13.00 (wydawanie wyników do 13:30)  oraz w soboty 7.00-11.00. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

W punkcie pobrań w Rybniku dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. tarczycowy, nerkowy, sercowy, hormonalny, wątrobowy, alergologiczny). Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych – jest to interesujący pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jeżeli zależy nam na tym, aby zadbała o swoje zdrowie.

Największe atuty punktu pobrań to:
- pełna oferta badań
- krótki czas oczekiwania na wyniki
- możliwość otrzymania wyników drogą e-mail (dla większości badań)
- komfortowe warunki
- miły, przeszkolony personel
- pakiety badań pozwalające na oszczędności.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać drogą elektroniczną (e-mail). Taką chęć wystarczy zasygnalizować podczas rejestracji. Zapewniamy, że większość wyników badań można otrzymać wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał.

Osobą odpowiedzialną za rejestracje i pobieranie krwi jest Pani Joanna. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na Jej fachowe doradztwo oraz uśmiech.
Zobacz cennik       Odwiedź naszą stronęUmów się na wizytę

Zapisz się na: www.booksy.com, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 511 666 660

Nasz salon

  • 44-200 Rybnik, ul. Kilińskiego 17
  • 511 666 660 lub [32] 716 88 66

Newsletter