Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Płatności odroczone

MediPay -zapłać w ratachInformujemy, że w naszym salonie korzystając z usług fryzjerskich i kosmetycznych można skorzystać z systemu odroczonych płatności MediPay.  Jest to system płatności za zabiegi i usługi, dzięki któremu możliwe jest uregulowanie płatności przelewem w terminie do 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożenie spłaty na 3, 4, 8 lub 12 miesięcy.

Czytaj więcej...

Podnajem stanowiska fryzjerskiego

Podnajem stanowisko fryzjerskiegoOferujemy podnajem stanowiska fryzjerskiego w naszym salonie. Poza profesjonalnym stanowiskiem dostępne są także dwie myjki, poczekalnia, zaplecze, dwie łazienki, winda, obsługa recepcji oraz duże możliwości pozyskania nowych klientów - u Nas znajduje się również gabinet kosmetyczny, gabinety lekarskie oraz punkt pobrań.

Czytaj więcej...

Poszukujemy fryzjerów

Praca dla fryzeraWysoko cenimy indywidualne zdolności, doświadczenie i niebanalne umiejętności. Poszukujemy stylistów, którzy nieustannie chcą się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje. Atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna, dlatego zatrudniamy ludzi, dzięki którym czas spędzony w naszym salonie to prawdziwa przyjemność.

Czytaj więcej...

Relacja z Dnia Otwartego

Fryzjer Rybnik okazja23 marca był nasz Dzień Otwarty! Chcieliśmy jeszcze raz podziękować absolutnie Wszystkim - za przybycie, pomoc w organizacji, świetny nastrój który zawdzięczamy wyłącznie Wam!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Dzień Otwarty

Fryzjer rybnikMarzec to zdecydowanie miesiąc kobiet. Więc zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty w House of Beauty 23 marca. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was moc atrakcji! Zabierz Mamę, Siostrę lub Przyjaciółkę i spędźcie fantastyczny czas w Naszym salonie. Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/225185216668829


Czytaj więcej...

Umów się na wizytę

Zapisz się na: www.booksy.com, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 511 666 660

Nasz salon

  • 44-200 Rybnik, ul. Kilińskiego 17
  • 511 666 660

Newsletter