Jesteś tutaj: Usługi Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które nie mają czasu na codzienny precyzyjny makijaż, a zależy im na perfekcyjnym wyglądzie w każdej sytuacji. gwarantuje długoletni efekt upiększający. Kosmetycznym celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń Klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał jego naturalną urodę lub korygował drobne nie doskonałości. Można nim nie tylko wydobyć naturalne piękno kobiety, ale też je nieco udoskonalić. W zależności od budowy twarzy makijaż permanentny koryguje ust. Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, więc należy dokładnie dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu. Tuż po zabiegu pigmenaturalną linię brwi, kształt lub wielkość nt w skórze jest ciemniejszy, a po kilku dniach blednie o około 40-50%. Efekt końcowy jest po miesiącu

Makijaż permanentny brwi

PRZED ZABIEGIEM

Zaleca się nie wykonywanie żadnych zabiegów na brwiach przez okres miesiąca przed planowanym zabiegiem. Naturalny kolor i układ brwi umożliwia dobór odpowiedniego pigmentu do jej naturalnego wyglądu. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. W przypadku kiedy skóra jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, zaś na skórę zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę bądź ampułkę. Skórę zbyt tłustą należy oczyścić. Polecane jest wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, dzięki którym skóra brwi stanie się gładka i nawilżona Skóra, która została przygotowana w taki sposób lepiej chłonie pigment i pozwala na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego kształtu. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu brwi mają intensywny kolor, nawet w przypadku wykonania makijażu bardzo delikatnego. Jest to naturalny efekt pozabiegowy i nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni pigment pracuje w skórze i złuszcza się, wybijając około połowy koloru Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować bardzo delikatnie, szczególnie przez pierwsze kilka dni. Absolutnie nie wolno moczyć, trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddana zabiegowi w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż te, które zostały zalecone przez linergistkę. Nie wolno korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu.

PRZECIWWSKAZANIA

Ciąża, infekcja, łuszczyca, cukrzyca, osoby przyjmujące leki sterydowe, przebyte choroby gałki ocznej, tendencja do stanów zapalnych spojówki, tendencja rodzinna do odwarstwiania siatkówki, niska krzepliwość krwi, spierzchnięte usta, opryszczka w aktywnej fazie i nie zagojona do końca.
Makijaż permanentny jest luksusem dla każdego, a w szczególności dla osób, które:
- mają mało czasu na makijaż, zapracowanych
- rano i wieczorem wyglądają blado i mało wyraziście
- wcale się nie malują (również sportowców), a mimo to chcieliby wyglądać pięknie i bardziej świeżo
- noszą okulary i szkła kontaktowe, przez co mają problemy z wykonywaniem makijażu
- starszych, mających problemy ze wzrokiem
- są uczulone na kosmetyki kolorowe
- mają rzadkie brwi, małe oczy, blade, wąskie lub o nie regularnym kształcie usta, które chciałyby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody
- pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii

METODY

• Microblading:
To metoda manualna makijażu permanentnego pochodząca z Azji metoda która mogę określić jako semipermanetna rekonstrukcja brwi. Należy do metod delikatnej pigmentacji pod względem trwałości i wyglądu jednak można ja określić jako pigmentacje agresywniejszą niż popularny makijaż permanentny. Technika ma obecnie wiele zwolenników to metoda makijażu permanentnego dla osób delikatnie podkreślających swą urodę nie nadaje się dla klientek wymagających mocnego podkreślenie brwi i ciężkiego makijażu.

• Wild Volume:
Metoda Wild Volume dedykowana jest silnym, dynamicznym kobietom, chcącym otwarcie komunikować się ze światem, również za pomocą swojego wyglądu. Wild Volume to synonim pewności siebie, piękna i nowoczesności – innymi słowy kobiety XXI wieku. Ceni ona naturalność pod warunkiem, że jest doskonale dopasowana pod jej wymagania. I właśnie to mieliśmy na celu. Czerpanie z natury oraz podkreślenie jej najpiękniejszych cech przy użyciu nowoczesnej kosmetologii.
Cechy tej metody:
- połączenie metody włoskowej z metodą trójwymiaru.
- włoski różnej długości, szerokości i koloru.
- wydobycie głębi spojrzenia poprzez zastosowanie innowacyjnej techniki połączenia światła i cienia.
- nowe mieszanki kolorystyczne, w 100% dopasowane do odcienia skóry, włosów i oczu klientki m.in. nowe głębokie brązy i rudości.
- wydobycie indywidualnego kształtu brwi i podkreślenie jego największych zalet.
- zagęszczenie optyczne linii brwi.
- zastosowanie łączonych technik ułożenia włosa, w celu nadania im niesamowitej gęstości.

Makijaż permanentny usta

Makijażem trwałym można powiększyć usta, skorygować ich asymetrię i dysproporcję między górną a dolną wargą, jak również nasycić je pięknym kolorem. Kontur ust z plastycznym cieniowaniem jest doskonałym sposobem na uwydatnie kobiecych ust. Jeśli zaznaczamy kontur kolorem, który wybrałyśmy na całą pigmentację, wówczas efekt będzie naturalny. Można również obrysować kontur o 2-3 tony ciemniejszym kolorem z podobnej gamy kolorystycznej, wówczas pięknie zaznaczymy usta.

PRZED ZABIEGIEM

Przez 3 dni przed planowanym zabiegiem, należy koniecznie, wręcz obowiązkowo, przyjmować tabletki HEVIRAN (2 razy dziennie). Jest to preparat przeciwwirusowy, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek należy przyjmować po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Jeżeli zatem pojawił się ten problem, zabieg powinno się wykonywać po 2 tygodniach od całkowitego zagojenia się opryszczki.
Bardzo istotne jest, aby usta przed zabiegiem były nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Można wykonać kilka zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatnych peelingów. Dzięki nim skóra stanie się wygładzona i nawilżona. Tak przygotowana skóra ust lepiej wchłonie pigment i pozwoli na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego kształtu. W efekcie końcowym usta będą bardziej pełne i wyraziste

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna, nawet, gdy był wykonany makijaż delikatny. Nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do połowy barwy wyjściowej. Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować bardzo delikatnie. Absolutnie nie wolno moczyć,  trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie wolno korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta trzeba nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu . Przed i po posiłkach usta powinny być dezynfekowane (dotyczy to zwłaszcza ust skłonnych do opryszczek lub infekcji). Niestety, w przypadku nie przestrzegania zasad, mogą wystąpić odbarwienia.
Zobacz cennik       Sprawdź promocje

Umów się na wizytę

Zapisz się na: www.booksy.com, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 511 666 660

Nasz salon

  • 44-200 Rybnik, ul. Kilińskiego 17
  • 511 666 660 lub [32] 716 88 66

Newsletter