Regulamin usługi Newsletter

Newsletter House of Beauty jest całkowicie darmową usługą.
W każdej chwili można zrezygnować z newslettera, wystarczy na adres zwrotny wysłać wiadomość z prośbą o wypisanie.
Zapisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany adres e-mail informacji reklamowych, promocyjnych oraz handlowych w zakresie świadczonych usług, ważnych wydarzeń i oferowanych produktów przez firmę House of Beauty zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. 

REGULAMIN

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez firmę House of Beauty z siedzibą w Rybniku przy ul. Kilińskiego 17 na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest urządzenie z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników (osoby zapisane do newslettera) o promocjach, konkursach, wydarzeniach i nowościach w House of Beauty poprzez okresowe wysyłanie wybranych treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. House of Beauty nie będzie udostępniało powierzonych danych osobom trzecim oraz innym podmiotom.

6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować wysyłając wiadomość zwrotną z adresu e-mail Użytkownika z prośbą o wypisanie z listy subskrybentów.

7. House of Beauty zastrzega sobie prawo do:
- wysyłania za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika,
- czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu),
- zmian w regulaminie bez konieczności informowania Użytkowników.
- całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny.
- usunięcia konta, którego Użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych Użytkowników.